Seanse Filmowe 27.05.2018

KINO
Termin: 2018-05-27

Miejsce: Sala Widowiskowa Centrum Kultury

"Kaczki z Gęsiej Paczki"

Benek jest dumną gęsią, beztroskim kawalerem i pozwalającym sobie na wszystko lekkoduchem. Zdecydowanie woli podniebne akrobacje i kaskaderskie popisy od ćwiczeń przed czekającą go migracją do ciepłych krajów. Podczas jednego z popisowych przelotów Benka coś idzie nie tak i gąsior wpada prosto w stado kaczątek. W wyniku wypadku dwa pisklaki zostają oddzielone od reszty swoich braci i sióstr a główny bohater ulega kontuzji, która nie pozwala mu na wzbicie się w powietrze. Zamiast dalej latać – zmuszeni będą człapać. Benek musi teraz zadbać o maluchy i wspólnie z nimi wyrusza w podróż życia – przez malownicze góry, wspaniałe jeziora, bambusowe lasy i jaskinie pełne tajemnic. Dzięki tej przygodzie, Benek przekona się o sile bezwarunkowej miłości i stanie się dla kaczątek najlepszym ojcem na całym ptasim świecie.

Termin: 27 Maj
Godziny seansów: 16:00
Cena biletu: dzieci do lat 12-tu 14zł , pozostałe 16zł
Czas trwania: 1godz 31minut
Bilety do nabycia w dniu projekcji oraz online na stronie
kup bilet online

"Taxi 5"

Oficer policji, szalony mistrz kierownicy – Sylvain Marot (Franck Gastambide) wbrew swojej woli zostaje przeniesiony do Marsylii. Na miejscu jego głównym zadaniem staje się rozbicie włoskiego gangu, dokonującego spektakularnych napadów przy pomocy potężnego i niedoścignionego Ferrari. Partnerem w misji Marota zostaje życiowy nieudacznik, najgorszy kierowca w Marsylii – Eddy Maklouf (Salvatore Esposito), prywatnie siostrzeniec słynnego Daniela, właściciela legendarnej białej taxi.

Termin: 27 Maj
Godziny seansów: 18:00
Cena biletu: 16zł
Czas trwania: 1godz 42minut
Bilety do nabycia w dniu projekcji oraz online na stronie
kup bilet online

"Katyń - Ostatni Świadek"

Powojenny Bristol. Dziennikarz Stephen Underwood (Alex Pettyfer) marzy o sławie i temacie, który wreszcie rozkręci jego karierę. Ta szansa rodzi się, gdy mężczyzna przypadkowo wpada na trop sprawy samobójstwa polskiego żołnierza przebywającego w lokalnym obozie dla uchodźców. Podążając za dziennikarskim instynktem, Stephen dociera do informacji o tym, co tak naprawdę wydarzyło się w Katyniu. Ich ujawnienie wpłynie na losy całej powojennej Europy.

Termin: 27 Maj
Godziny seansów: 20:00
Cena biletu: 16zł
Czas trwania: 1godz 37minut
Bilety do nabycia w dniu projekcji oraz online na stronie
kup bilet online


 

 

Terminy


  • 2018-05-27