Jarmark Wawrzyńcowy 2018 - Fotogaleria

Fotogaleria
Termin: 2018-08-12

Miejsce: Plac Przy Murach Obronnych

Cóż to był za jarmark! Możecie częściowo poczuć klimat oglądając zdjęcia z tego niedzielnego wydarzenia.

jarmark 2018 galeria

Paweł Szreter - Iluzjonista

Specjalizujemy się w organizacji magicznych przedstawień z prawdziwego zdarzenia z wielkogabarytowymi skrzyniami które tworzą spektakularne wrażenie na widzach, ale również mniejsze pokazy na wyciągnięcie ręki. Magik iluzjonista Paweł Szreter i jego asystentka prezentują wysoką jakość pokazów iluzjonistycznych w dobrym stylu. Pokazy magii i iluzji dla dzieci, jak i dla dorosłych, sprawiają wszystkim ogromną radość i zapadają w pamięć na długie lata. Takie przedstawienia to dobry pomysł na uświetnienie wszelkiego rodzaju uroczystości.

dziwoludy banerek

DZIWOLUDY

Grupa ludzi, którą połączyła pasja muzyczna i… średniowiecze. Odłączyli swoje gitary, wzmacniacze, multiefekty i chwycili za proste drewniane instrumenta. Przywdziali zgrzebne sukmany a teraz wędrują od zamków, grodów po obozowiska. Przygrywają na biesiadach i turniejach sławiąc pieśnią czasy dawnych Słowian. A i do tańca wybiorą skoczną nutę. Nie łatwo takie Dziwoludy spotkać - trzeba się za nimi udać do średniowiecza.

cantabile banerek

CANTABILLE

Chór „Cantabille” został założony w 1982r. przy Sulechowskim Domu Kultury.  Posiada bardzo zróżnicowany repertuar – pieśni z klasyki chóralnej, piosenki ludowe, kolędy i współczesne piosenki, które prezentuje na różnych imprezach w kraju i zagranicą.

Chór koncertował w Niemczech, Holandii, Belgii, Anglii, na Węgrzech, na Litwie i Uraninie, we Włoszech (Rzym).

Od momentu powstania, chórem „Cantabille” dyryguje Bernard Grupa.

dorota helbin banerek

Dorota Helbin

Dorota Helbin z zespołem artystów krakowskich w "Cygańskiej biesiadzie"

 

 

 

Terminy


  • 2018-08-12